فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

هند اسپید در شیراز

 

 

هند اسپید در شیراز یک بازی تمرکزی و سرعتی است و به تمرکز ذهن و بدن بستگی دارد. این بازی نیز روی میز انجام شده و به آن هندیکس نیز گفته می شود و به فارسی نیز می توان به آن دستگاه سرعت دست گفت. بازی هند اسپید در شیراز توسط دکمه هایی که روی میز قرار گرفته است (هشت دکمه برای هر بازیکن) انجام می گیرد.

روش بازی هند اسپید در شیراز به این صورت است که دکمه های موجود روی میز روشن و خاموش شده و به سرعت تغییر می کنند و بازیکنان باید دکمه های روشن مقابل خود را فشار داده و امتیاز کسب کنند. در صورتی که بازیکن دکمه های خاموش را فشار دهد امتیاز کم می شود و در صورتی که دکمه های روشن را فشار دهد امتیاز اضافه می شود و برنده بازی کسی است که بیشترین دکمه های روشن را فشار داده یا به عبارتی بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

 

میز هند اسپید در شیراز

میز هند اسپید در شیراز در انواع مختلف ایستاده ، نشسته و تک نفره، دو نفره، چهار نفره وجود دارد و یک نمایشگر LED برای هر بازیکن روی صفحه میز هند اسپید، امتیازات بازیکنان را نمایش می دهد. جنس میز هند اسپید در شیراز معمولا از فلز ساخته می شود. میز هند اسپید در شیراز در انواع هند اسپید کودک و هند اسپید بزرگسال نیز قابل تولید است. تفاوت میز هند اسپید کودک و بزرگسال در قطر کلیدهای آن است، چرا که قطر کلیدها باید متناسب با دست بازیکن باشد. البته سایز کلی میز هند اسپید کودک نیز کمی کوچکتر از نمونه بزرگسال آن است. در طراحی میز هند اسپید در شیراز نیز در نمونه های کودک آن سعی می شود از طرح های جذاب و کودکانه همراه با نورپردازی استفاده شود.

 

خرید هند اسپید در شیراز

شما عزیزان می توانید جهت خرید هند اسپید در شیراز از یکه سازان با ما در ارتباط باشید. یکه سازان تولید کننده انواع لوازم ورزشی و بازی از جمله هند اسپید در شیراز می باشد که همیشه نظر و سلیقه مشتری را در اولویت قرار می دهد. بنابراین شما می توانید از سفارش هند اسپید در شیراز با مشخصات مورد نظر خودتان از جمله رنگ و سایز در شرکت یکه سازان بهره مند شوید.

 

فروش هند اسپید در شیراز

بازی هند اسپید در شیراز یک بازی منحصر به فرد از نظر تکنیک بدنی است، همین دلیل نیز باعث شده که فروش هند اسپید در شیراز بسیار زیاد باشد. همچنین این بازی تمرکز، مهارت و سرعت افراد را محک می زند. اگر شما هم قصد دارید این بازی بی نظیر را تجربه کنید، از طریق شماره های تماس انتهای صفحه با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت هند اسپید در شیراز

قیمت هند اسپید در شیراز با توجه به نوع (ایستاده و نشسته)، سایز (کودک و بزرگسال) و ابعاد (تک نفره، دو نفره، چهار نفره) متفاوت است. برای برخورداری از اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت هند اسپید در شیراز و مشاوره رایگان با شماره 09024030211 در تماس باشید.

 

 

 

شرکت یکه سازان ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی از جمله هند اسپید یکه سازان با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان می باشد.

 

 

تولید کننده هند اسپید در شیراز , هند اسپید کودک در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر