فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

ایر هاکی در شیراز

 

 

ایر هاکی در شیراز نیز بازی دیگری است که روی میز انجام شده و توسط دو تا چهار نفر می تواند انجام شود. به این بازی هاکی روی میز نیز گفته می شود که از ورزش هاکی روی یخ الهام گرفته شده است. در بازی ایر هاکی در شیراز دو شکاف در دو طرف میز قرار گرفته و برای بازی از دو ابزار جهت ضربه زدن و یک گوی استفاده می شود.

روش بازی ایر هاکی به این صورت است که بازیکنان باید توسط ابزار مخصوص این بازی که راکت نامیده می شود، به گوی ضربه بزنند و آن را وارد دروازه حریف که همان شکاف ها هستند نموده و امتیاز بگیرند.

 

ایر هاکی یکه سازان

 

میز ایر هاکی در شیراز

جنس میز ایر هاکی در شیراز معمولا از جنس MDF در قسمت بدنه و اسکلت آن از جنس فلز آهن می باشد و رنگ آن نیز با طبق سلیقه هر شخص می تواند متفاوت باشد. طراحی میز ایر هاکی در شیراز به گونه ای انجام می شود که توپ به راحتی روی میز حرکت داده شده و اصطکاک به حداقل برسد. این امر توسط ساخت صفحه صاف و صیقلی برای میز ایر هاکی در شیراز و همچنین ایجاد سوراخ هایی روی میز که باد را خارج می کنند، ممکن می گردد.

 

خرید ایر هاکی در شیراز

اخیرا بازی ایر هاکی طرفداران زیادی پیدا کرده است و شاهد موارد زیادی از خرید ایر هاکی در شیراز بوده ایم. یکه سازان، تولید کننده انواع لوازم بازی و ورزشی مانند ایر هاکی در شیراز می باشد. چنانچه هر گونه سوال یا مشاوره در رابطه با خرید ایر هاکی در شیراز دارید، با ما تماس بگیرید تا از راهنمایی و مشاوره ما برخوردار شوید.

 

فروش ایر هاکی در شیراز

یکه سازان در شیراز به ارائه خدمات تولید و فروش انواع ایر هاکی در شیراز طبق سلیقه مشتری می پردازد. بنابراین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تولید و فروش ایرهاکی در شیراز طبق نظر و سلیقه خودتان با ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت ایر هاکی در شیراز

می دانیم که سوال بسیاری از شما عزیزان در رابطه با قیمت ایر هاکی در شیراز می باشد. شرکت یکه سازان ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی از جمله فوتبال دستی یکه سازان با بهترین کیفیت، قیمت مناسب و در سریع ترین زمان می باشد. جهت اطلاع از قیمت ایرهاکی در شیراز با ما در تماس باشید تا با توجه به ویژگی های مورد نظر شما مانند ابعاد، برآورد قیمت نماییم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در رابطه با قیمت ایر هاکی در شیراز با شماره 09024030211 در تماس باشید.

 

برای مشاهده انواع محصولات فوتبال دستی به صفحه ایرهاکی یکه سازان مراجعه نمایید.

 

 

 

یکه سازان

ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان

 

 

 

خرید میز ایر هاکی در شیراز ، فروش میز ایر هاکی در شیراز ، تولید ایر هاکی در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر