فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

بازی ایرهاکی چیست؟

 

 

این روز ها بازی یا ورزش هایی که روی میز انجام می شوند مانند بیلیارد، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. بازی ایر هاکی نیز یکی از ورزش هایی است که روی میز انجام می شود و در آن دو یا چند بازیکن به رقابت با یکدیگر می پردازند. بسیاری از افراد این ورزش را در باشگاه های بیلیارد دیده اند و احتمالا آن را بازی کرده اند، اما بسیاری دیگر نیز علاقه مند به تهیه ی آن در منزل خود هستند تا در اوقات فراغت به همراه خانواده آن را انجام دهند. یکه سازان ارائه دهنده ی انواع میز ایر هاکی در شیراز می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

بازی ایرهاکی چیست؟

 

ورزش ایرهاکی چیست؟

ایر هاکی که نام دیگر آن هاکی روی میز است، ورزشی است که توسط دو یا چهار نفر روی میز های دو نفره و یا چهار نفره انجام می شود. ابزار ها و تجهیزات این بازی میز ایر هاکی، دو یا چهار دسته ی هاکی و یک گوی است که بازیکنان توسط آن امتیاز کسب می کنند. میز ایر هاکی باید کاملا صاف و صیقلی باشد تا گوی به راحتی روی آن لیز خورده و وارد زمین حریف شود.

بازی ایر هاکی برای بهبود تمرکز و سرعت عمل بسیار مفید است و به همین دلیل نیز در بین طرفداران بازی های روی میز بسیار محبوب است. همچنین پس از انجام بازی ای هاکی احساس شادابی زیادی خواهید داشت.

 

بازی ایرهاکی چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفتیم بازی ایر هاکی توسط یک میز، دو دسته و یک گوی انجام می شود. دو بازیکن در دو طرف میز ایر هاکی قرار می گیرند و هر کدام از آن ها یک دسته را در اختیار دارند. بازیکنان باید توسط این دسته، گوی یا توپ بازی ایر هاکی را به  سمت دروازه رقیب حرکت دهند و طرف مقابل باید توسط همان دسته از ورود توپ به دروازه خود جلوگیری کند. در نهایت هر بازیکنی که بیش تر بتواند دروازه ی رقیب را باز کند و تعداد گل بیش تری بزند، برنده ی نهایی بازی خواهد بود.

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر