فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

بازی هند اسپید

 

بازی هند اسپید (در انگلیسی catch the light به معنای نور را بگیر) یک دستگاه سرگرمی مناسب کودکان و بزرگسالان برای افزایش سرعت عمل است. هند اسپید دارای نسخه های متفاوت برای کودکان و بزرگسالان است که با انتخاب درجه ی سختی بازی می توانید آن را مشخص کنید. هم چنین زمان بازی را می توانید تعیین نمایید. هند اسپید به صورت رومیزی، دو نفره و چهار نفره طراحی و تولید می شود. هند اسپید برای استراحت و تفریح در مکان هایی مثل کلاب های بازی، پارک های تفریحی، مراکز خانوادگی تفریحی و اتاق کودک مناسب است.

 

بازی هند اسپید شیراز

 

نحوه بازی هند اسپید

در بازی هند اسپید هر بازیکن باید دکمه های روشن شده ی سمت خود را در سریعترین زمان ممکن فشار دهد. هر کس که در پایان نوبت امتیاز بیشتری کسب کند برنده می شود.

 

ویژگی های ظاهری دستگاه هند اسپید

این دستگاه با نور LED های رنگی دکمه ها و امتیازات را نمایش می دهد. هم چنین بلندگوی تعبیه شده در دستگاه با پخش صدا و جلوه های ویژه، تعداد خطا را در بازی به شما نشان می دهد. طراحی دستگاه هند اسپید به گونه ای است که ظاهر بصری آن در محیط های تاریک بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

طراحی زیبای دستگاه هند اسپید یکه سازان، کیفیت نور فوق العاده و بدنه محکم از ویژگی های دیگر این محصول است.

 

هند اسپید شیراز

 

مزایای بازی هند اسپید

هند اسپید یک بازی رقابتی مهیج است که مهارت، سرعت و دقت بازیکنان را به چالش می کشد.

بازی هند اسپید علاوه بر ایجاد سرگرمی ، باعث افزایش تمرکز، افزایش هماهنگی چشم و دست و بالا رفتن دقت افراد می شود.

 

دستگاه هند اسپید سفارشی

سفارش این محصول در رنگ و اندازه های دلخواه صورت می گیرد. قدرت بالای این دستگاه و مصرف انرژی نسبتا پایین باعث محبوبیت آن در مجتمع های تجاری تفریحی شده است.

سفارش اختصاصی دستگاه هند اسپید و درج نام تجاری یا گرافیک شرکتی برای استفاده از هند اسپید در یک مکان خاص نیز انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم حرفه ای یکه سازان تماس بگیرید و از شرایط استثنایی خرید دستگاه هند اسپید در شیراز مطلع شوید.

 

مموری اسپید

مموری اسپید همان طور که از نامش مشخص است با حافظه مرتبط است. این بازی تقریبا مشابه هند اسپید است با این تفاوت که برای ضربه زدن بر روی دکمه های روشن باید الگوی خاص چراغ ها را از قبل به خاطر بسپارید. در هند اسپید بر روی سرعت عمل تمرکز بیشتری شده و در مموری اسپید حافظه بیشتر به یاری شما خواهد آمد.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر