فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

بیلیارد در شیراز

 

ورزش بیلیارد در شیراز ورزشی است که به دلیل جذابیت بالا طرفداران بسیار زیادی دارد. این ورزش در یک فضای سرپوشیده و روی میزی مستطیل شکل که با پارچه سبز پوشیده شده، انجام می گیرد. در ورزش بیلیارد در شیراز از یک میله ی چوبی و تعدادی گوی که حداقل 3 و حداکثر 15 عدد می باشد، استفاده می گردد. لازم به ذکر است که به این گوی ها توپ و یا شار نیز گفته می شود.

بازی بیلیارد در شیراز یک نوع بازی توپی است و تفاوت عمده آن با بازی های توپی دیگر استفاده از توپ های فراوان می باشد. توپ های بیلیارد دارای رنگ های مختلف بوده و از رزین ساخته می شوند.

میله چوبی بیلیارد در شیراز باید 1 متر و 47 سانتیمتر باشد که از قسمت های مختلف شامل نوک، بدنه و دسته تشکیل می گردد. نوک چوب بیلیارد قسمتی است که بخش کمی از آن سفید رنگ است و طول آن 1 متر و 27 سانتیمتر می باشد. بدنه ی آن در میانه ی چوب قرار گرفته که به صورت صاف و با پهنای کم است. دسته چوب بیلیارد نیز پهن ترین قسمت آن بوده که به شکل مخروط می باشد.

ورزش بیلیارد در شیراز خود به دو رشته پاکت بیلیارد و اسنوکر تقسیم بندی می گردد. روش بازی بیلیارد به این صورت است که هر فرد باید توسط میله ی چوبی توپ ها را به داخل حفره ها انداخته ها و امتیاز کسب کند.

 

بیلیارد یکه سازان

 

میز بیلیارد در شیراز

میز بیلیارد در شیراز انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری دارد و می توان آن را به سلیقه مشتری طراحی و تولید نمود. معمولا رنگ و ابعاد در همه انواع میز بیلیارد در شیراز یکسان است. عرض میز بیلیارد در شیراز حدودا 137 سانتی متر و طول آن نیز 274 سانتی متر می باشد که یک پارچه مخملی سبز رنگ از جنس پلی استر و پشم روی آن را پوشانده است. میز بیلیارد دارای 6 کیسه نیز می باشد که 4 تای آن در گوشه ها و 2 تای دیگر در طرفین میز بیلیارد قرار گرفته اند.

دلیل این که میز بیلیارد به رنگ سبز می باشد، این است که در گذشته این بازی روی چمن انجام می شد. اما اجباری برای استفاده از این رنگ در میز بیلیارد در شیراز نیست و شما می توانید میز بیلیارد خود را به هر رنگی که می پسندید، سفارش دهید.

 

خرید بیلیارد در شیراز

شرکت یکه سازان ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی از جمله بیلیارد در شیراز با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان می باشد. بنابراین شما عزیزان می توانید سفارش خرید بیلیارد در شیراز را در یکه سازان با تماس با ما به ثبت برسانید. لازم به ذکر است که میز بیلیارد در شیراز طبق سلیقه و نظر شما طراحی و تولید می گردد.

 

فروش بیلیارد در شیراز

فروش بیلیارد در شیراز توسط شرکت یکه سازان تولید کننده انواع میز بیلیارد انجام شده و شما عزیزان در هر نقطه از کشور عزیزمان می توانید به ثبت سفارش خود بپردازید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش میز بیلیارد در شیراز با ما در تماس باشید.

 

قیمت بیلیارد در شیراز

قیمت میز بیلیارد در شیراز با توجه به عوامل مختلفی نظیر جنس تعیین می گردد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در رابطه با قیمت میز بیلیارد با شماره 09024030211  تماس حاصل نمایید.

 

برای مشاهده انواع محصولات بیلیارد ، به صفحه بیلیارد یکه سازان مراجعه نمایید.

 

 

 

یکه سازان

ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان

 

 

 

فروش میز بیلیارد در شیراز ، خرید میز بیلیارد در شیراز ، قیمت میز بیلیارد در شیراز ، فروش میز بیلیارد اقساطی در شیراز ، ساخت میز بیلیارد در شیراز ، تولیدی میز بیلیارد در شیراز ، قیمت میز بیلیارد حرفه ای در شیراز ، میز بیلیارد خانگی در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر