فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

در منزل بیلیارد بازی کنید

 

 

در گذشته به این دلیل که میز بیلیارد ابعاد بزرگی داشت، امکان خرید آن برای منزل کار آسانی نبود و کمتر کسی به فکر قرار دادن میز بیلیارد در خانه اش بود. به همین دلیل نیز بیش تر مردم ترجیح می دادند در باشگاه ها و سالن های بیلیارد این بازی را انجام می دهند. و اگر هم کسی در منزل خود میز بیلیارد داشت به این دلیل بود که خانه ای بزرگ با فضای کلای در اختیار دارد.

اما امروزه به دلیل تولید میز بیلیارد در انواع مدل ها و ابعاد، امکان استفاده ی آن در منزل نیز فراهم شده و شما حتی اگر فضای کمی نیز داشته باشید، قادر به تهیه ی میز بیلیارد خواهید بود. در ادامه به بررسی و راهنمایی خرید میز بیلیارد برای منزل می پردازیم تا شما هم بتوانید در منزل بیلیارد بازی کنید.

 

در منزل بیلیارد بازی کنید

 

فضای لازم برای میز بیلیارد

میز بیلیارد با نسبت یک به دو ساخته می شود، یعنی برای مثال اگر طول آن 2 متر باشد، عرض آن یک متر خواهد بود. البته علاوه بر ابعاد میز بیلیارد، باید به فضایی که بازیکنان برای انجام بازی قرار می گیرند نیز توجه کرد. این یعنی برای خرید میز بیلیارد خانگی باید ابعاد میز بیلیارد و فضای اطراف آن را مد نظر قرار دهید. توصیه ی ما این است که حداقل فضای بیست متر مربع را برای قرار دادن میز بیلیارد در نظر بگیرید.

 

میز بیلیارد برای منزل بزرگ

اگر منزل و فضای بزرگی در اختیار دارید، میز بیلیارد را نیز بزرگ انتخاب کنید. هر چه میز بیلیارد بزرگ تر باشد، هم فضای زیبایی به منزل می بخشد و هم لذت بازی را دو چندان می کند. همچنین می توانید از انواع مدل ها و طرح های میز بیلیارد مثل روستیک، سلطنتی و ... نیز برای منزل بزرگ استفاده کنید.

 

میز بیلیارد برای منزل کوچک

اما اگر منزل کوچکی در اختیار دارید و نمی توانید فضای زیادی را به میز بیلیارد اختصاص دهید، می توانید از نمونه های کوچک تر آن استفاده کنید. همچنین می توانید از میز بیلیارد مخفی و میز بیلیارد تاشو نیز استفاده کنید. میز بیلیارد مخفی دو کاره است و هم می توانید به عنوان میز ناهار خوری از آن استفاده کنید و هم به عنوان میز بیلیارد!

میز بیلیارد تاشو نیز از جنس ام دی اف ساخته می شود و به همین دلیل هم سبک است و هم فضای زیادی اشغال نمی کند. شما می توانید میز بیلیارد تاشو را وقتی که استفاده ای از آن ندارید و بازی نمی کنید، جمع کرده و در گوشه ای از منزلتان قرار دهید.

 

 

 

امیدواریم توانسته باشیم راهنمایی های لازم برای خرید میز بیلیارد برای منزل را توضیح داده باشیم. شما می توانید انواع میز بیلیارد در شیراز را از شرکت یکه سازان خریداری نمایید. با ما از طریق شماره تماس 09024030211 در تماس باشید.

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر