فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

راهنمای خرید ایر هاکی

 

 

ایر هاکی یکی از بازی های محبوب گروهی است که بین دو یا چهار نفر انجام می شود. این بازی معمولا برای کودکان است اما با این حال آنقدر جذاب است که بسیاری از بزرگسالان را نیز به سمت خود می کشاند. چرا که یک بازی سرعتی است و برای افرادی که می خواهند تمرین تمرکز کنند، بسیار مفید است. اگر تصمیم به خرید ایر هاکی چه برای منزل و چه شهربازی دارید، این مقاله از وبسایت یکه سازان ایران، مرکز تولید و خرید ایر هاکی در شیراز را مطالعه نمایید. با راهنمای خرید ایر هاکی و نکات مهم آن در خدمت شما هستیم.

 

راهنمای خرید ایر هاکی

 

سطح میز ایر هاکی

مهم ترین نکته ای که در خرید این بازی باید در نظر بگیرید جنس کف میز ایر هاکی است. مهم ترین نکته ای که برای سطح باید در نظر بگیرید نیز این است که از سختی مناسبی برخوردار باشد. کف آن در جنس های متنوعی ساخته می شود که عبارتند از:

  • استیل: بسیار سخت است و به این دلیل که بازی روان تری را ارائه می دهد، بهترین جنس کف می باشد. قیمت آن نیز گران تر از بقیه است.
  • پلی کربنات یا پلکسی گلاس: پلی کربنات از پلکسی گلاس سخت تر است و چسبندگی ندارد. بازی در این سطح سریع پیش می رود و گزینه ی مناسبی برای میز ایرهاکی می باشد.
  • سطوح دست ساز و کارگاهی: معمولا کف های دست ساز گزینه ی مناسبی نیست. چرا که جنس آن ها از پلاستیک و رزین بوده و سختی بالایی ندارد.

 

سوراخ های روی میز ایر هاکی

سوراخ های کف میز ایر هاکی برای ورود توپ نیست و هیچ گونه تماسی با آن ندارد. اما وظیفه ی آن ها شناور نگه داشتن توپ ها از طریق ورود و خروج باد است. تعداد این سوراخ ها نه باید زیاد باشد و نه کم. تعداد آن را به این صورت تخمین می زنند که مجموع مساحت سوراخ ها از مساحت دریچه ورود باد بیشتر نباشد. بنابراین هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

 

ظاهر میز ایر هاکی

سعی کنید میز ایر هاکی را خریداری کنید که طراحی آن به زیبایی انجام شده باشد و دارای رنگ های شادی باشد. چرا که یک وسیله ی تفریحی است و اگر جذاب نباشد، هیچ کس تمایل به استفاده از آن ندارد. مخصوصا اگر آن را برای شهر بازی و مراکز تفریحی تهیه می کند. چاپ های جذاب روی بدنه ی آن می تواند مشتری های زیادی را جذب کند.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر