فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

راهنمای خرید میز بیلیارد

 

میز بیلیارد با انواع مدل های گوناگون وجود دارد که در گذشته به صورت بسیار ابتدایی وجود داشته. این میز در گذشته به صورت 6 پاکت در دور میز و یک حلقه در وسط بود که با پرطرفدار شدن این بازی تغییرات بسیاری کرد. امروزه میز بیلیارد با تنوع بسیار بالایی تولید می شود اما اجزای ثابت میز بیلیارد شامل یک سنگ سنگین و ثابت است که با پارچه مخصوص پوشیده شده است و روی میز6 پایه ، که معمولا چوبی و با چوب راش پخته ساخته شده، قرار دارد.

 

راهنمای خرید میز بیلیارد

 

مشخصات یک میز بیلیارد خوب چیست؟

این میز ها در ابعاد مختلفی ساخته می شود که به شرح زیر می باشد. 7 فوت ، 8 فوت ،9 فوت ،10 فوت ، 12 فوت است . سایز های 7-8-9 فوت حالت استاندارد میز برای بازی پاکت بیلیارد و سایز های 10 و 12 فوت برای بازی اسنوکر  است. میز بیلیارد معمولا در اندازه 137 سانتی متر در 274 سانتی متر و مستطیل شکل است که در گوشه های آن انحنا دارد.

پارچه های استفاده شده روی سنگ معمولا از جنس پلی استر یا پشمی است که عمدتا از رنگ های آبی یا سبز بوده تا از خستگی چشم جلوگیری کند. روی این پارچه ها 6 کیسه وجود دارد که در زاویه های میز و در وسط طول های مستطیل قرار دارند.

 

مشخصات میز بیلیارد با توجه به نوع استفاده آن

میزهای بیلیارد به دو دسته خانگی (ویلا ها ، زمین بازی مجتمع های مسکونی و باشگاهی (کلاب ها ، باشگاه ها ،گیم نت ها و ...) تقسیم می شود. ماهیت ساخت هر دو نوع، زیبایی و استحکام است اما اولویت میز های خانگی زیبایی است و اما میز های بیلیارد باشگاهی از استحکام بالا تری  برخوردار هستند.

به همین دلیل توصیه می کنیم با توجه به نیازتان میز بیلیارد تهیه کنید زیرا در صورت خرید میز بیلیارد خانگی برای استفاده باشگاه میز دوام نمی آورد و زود خراب می شود و  در صورت خرید میز بیلیارد باشگاهی برای خانه احتمالا از جلوه و زیبایی آن راضی نخواهید بود.

 

قیمت میز بیلیارد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت میز بیلیارد به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در قیمت میز ها نوع چوب به کار رفته در بدنه میز است و همانطور که می دانید انواع بسیار زیادی چوب وجود دارد که قیمت آن ها متفاوت است و هرچه استحکام بیشتری داشته باشند قیمت بالا تری دارند.

ابعاد و اندازه میز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روی قیمت خرید میز بیلیارد است. میز ها با ابعاد بزرگ تر و باشگاهی معمولا قیمت بالا تری نسبت به میز های خانگی، تاشو و کوچک تر دارد.

عامل دیگر جنس و کیفیت پارچه به کار رفته در پوشش سطحی میز است. پارچه پشمی از پارچه های پلی استر قیمت بالا تری دارد.

 

 خرید بیلیارد با شرایط خاص!

همانطور که اشاره شد عوامل زیاد و مختلفی در قیمت میز بیلیارد تاثیر دارد اما برای داشتن میز هایی با قیمت مناسب، با کیفیت  و مرغوب نیز راهکارهایی وجود دارد که برایتان بازگو می کنیم. در شهر های مختلف کشور برخی از تولید کنندگان اقدام به فروش میز بیلیارد ارزان قیمت کردند که با استقبال خریداران نیز مواجه شده است. شرکت یکه سازان تولید کننده لوازم ورزشی نیز اقدام به  فروش بیلیارد در شیراز کرده است.

 

فروش بیلیارد با شرایط خاص!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش سایت ها، خرید هر کالایی بسیار راحت شده. برای خرید یا سفارش میز بیلیارد در شیراز پس از مشاهده کامل محصولات متنوع و مشخصات کامل آن در وب سایت شرکت یکه سازان ،می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و یک خرید سریع و آسان را تجربه کنید.

 

شرکت یکه سازان با سابقه 13 ساله در فروش انواع تجهیزات ورزشی افتخار دارد که میز های بیلیارد مورد نظر شما را طبق سلیقه خودتان تولید کند. همچنین این شرکت به دلیل فروش بدون واسطه از قیمت مناسب میز بیلیارد در شیراز برخوردار است.

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر