فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

راهنمای خرید میز فوتبال دستی

 

 

فوتبال دستی یکی از بازی های پر طرفدار در سراسر جهان است که همه ی افراد چه کوچک و چه بزرگ از بازی کردن با آن لذت می برند. اگر شما هم جزو طرفداران این بازی  مهیج هستید، پیشنهاد می کنیم میز فوتبال دستی را تهیه کنید و در منزل همراه با خانواده و دوستان خود این بازی را انجام دهید. اگر تصمیم دارید میز فوتبال دستی بخرید، حتما این مقاله را مطالعه کنید، چرا که راهنمای خرید میز فوتبال دستی را توضیح داده ایم. ضمنا شما می توانید انواع میز فوتبال دستی در شیراز را از شرکت یکه سازان ایران خریداری نماید.

 

راهنمای خرید میز فوتبال دستی

 

انواع میز فوتبال دستی

میز فوتبال دستی در انواع مختلفی قابل تولید و سفارش است. به همین دلیل نیز دارای قیمت های مختلفی بوده و هر فردی با هر بودجه ای می تواند اقدام به خرید میز بیلیارد کند. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که چه نوع میز فوتبال دستی بخرید، ادامه مقاله را بخوانید تا شما را با انواع میز فوتبال دستی آشنا کنیم.

میز فوتبال دستی را می توان در انواع زیر مشاهده نمود:

  • میز فوتبال دستی استاندارد: همانطور که از نامش پیداست استاندارد ترین نوع میز فوتبال دستی است. میز فوتبال دستی استاندارد از چوب یا مواد سنگین دیگر ساخته شده و به همین دلیل باید در جایی ثابت گذاشته شود، چرا که امکان جابجا کردن آن نیست. قیمت این نو میز بستگی به اندازه آن دارد، هر چقدر اندازه ی آن بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز بیش تر است.
  • میز فوتبال دستی رومیزی: میز فوتبال دستی رومیزی در ابعاد کوچک تری ساخته می شود و به همین دلیل نیز قابل حمل بوده و در هر جایی می توان از آن استفاده نمود. همچنین به دلیل ابعاد کوچک تری دارد، از قیمت مناسب تری نیز نسبت به سایر میز های فوتبال دستی برخوردار است.
  • میز فوتبال دستی ترکیبی: میز فوتبال دستی ترکیبی فقط مختص بازی فوتبال دستی نیست و از آن می توانید برای انجام سایر بازی ها مثل بیلیارد، ایر هاکی و ... نیز استفاده کنید. فقط نیازی به کمی تغییر در ظاهرشان دارند. این میز از قیمت متوسط رو به بالا برخوردار است.
  • میز فوتبال دستی ژتون خور یا سکه ای: این نوع میز فوتبال دستی برای مراکز تفریحی و باشگاه ها مناسب است و به درد استفاده در منزل نمی خورد. چرا که هم بزرگ، سنگین و جاگیر است و هم از قیمت بالایی برخوردار است. بنابراین اگر صاحب باشگاه یا مرکز تفریحی هستید این گزینه را انتخاب کنید.

 

نکاتی برای خرید میز فوتبال دستی

و اما حالا که با انواع میز فوتبال دستی آشنا شدیم، باید بدانیم که هنگام خرید آن از هر نوعی که باشد، چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم. هنگام خرید میز فوتبال دستی به نکات زیر توجه کنید:

  • اندازه: اندازه میز فوتبال دستی باید متناسب با فضایی که در اختیار دارید، باشد. برای مکان های کوچک، میز کوچک و برای مکاتن های بزرگ تر از میز بزرگ تر استفاده کنید.
  • جنس: معمولا جنس میز فوتبال دستی از چوب است. اما در برخی موارد از نئوپان، کامپوزیت، لمینت و ... نیز ساخته می شوند. جنس چوب برای مناطق مرطوب خوب نیست و برای مناطق مرطوب بهتر است از جنس کامپوزیت استفاده کنید. جنس نئوپان نیز استحکام و دوام خوبی ندارد اما ارزان تر است.
  • تعداد دروازه بان ها: دوست دارید میز فوتبال دستی شما چند دروازه بان داشته باشد؟ بعضی از میز های فوتبال دستی یک و بعضی ها سه دروازه بان دارند که انتخاب آن با شماست.
  • سطح: میز های فوتبال دستی در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای طراحی شده اند. بهتر است برای کودکان سطح مبتدی، برای افرادی که مداوم بازی نمی کنند، سطح متوسط و برای افرادی که حرفه ای هستند و مداوم بازی می کنند سطح حرفه ای آن را تهیه نمایید.
  • دسته: دسته یا میله بازی بیلیارد نیز در سرعت بازی موثر است. بنابراین هنگام خرید حتما آن را تست کنید تا متوجه سرعت آن شوید.
  • جهت آدمک ها: جهت آدمک ها در میز فوتبال دستی باید به سمت دروازه زاویه داشته باشند و صاف نباشند. در غیر این صورت هنگام بازی با مشکل مواجه خواهید شد.

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر