فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

راهنمای خرید هند اسپید

 

 

هند اسپید یک بازی سرعتی است و برای افرادی که می خواهند روی سرعت عمل خود تمرین بیشتری داشته باشند و این مهارت خود را قوی کنند، بسیار مناسب می باشد. همچنین این بازی علاوه بر افزایش سرعت عمل بازیکنان، تمرکز آن ها را نیز بهبود می بخشد. چرا که بازیکنان باید از تمرکز زیادی برخوردار باشند تا بتوانند سریع عمل کرده و گوی را جابجا کنند. در این مقاله از وبسایت یکه سازان ایران، مرکز خرید و فروش هند اسپید در شیراز، راهنمای خرید هند اسپید را بررسی می کنیم.

 

راهنمای خرید هند اسپید

 

سایز میز هند اسپید

دستگاه هند اسپید همان میزی است که بازیکنان روی آن به بازی مشغول می شوند. این میز ها طوری طراحی شده است که هم به صورت 2 نفره و هم به صورت 4 نفره قابل تولید است. بنابراین اولین نکته در راهنمای خرید هند اسپید توجه به این موضوع است که می خواهید میز شما دو نفره یا چهار نفره باشد. میز های دو نفره برای منزل مناسب ترند، اما اگر قصد دارید آن را برای باشگاه یا مراکز بازی تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم نوع 4 نفره ی آن را خریداری کنید. چرا که تعداد نفرات بیشتری می توانند با آن بازی کنند.

 

جنس میز هند اسپید

از نظر جنس هند اسپید باید به جنس بدنه و دکمه های آن دقت کنید. معمولا میز های با کیفیت جنس بدنه را پلکسی و جنس بدنه را از جنس پلی کربنات تهیه می کنند. توجه کنید که جنس کلاف و پایه ها نیز که بدنه و دکمه ها روی آن سوار است از فلز باشد. چرا که مقاومت زیادی در برابر فشار بازیکنان خواهد داشت.

 

امکانات میز هند اسپید

میز های هند اسپید ممکن است امکانات مختلفی داشته باشند. از جمله این امکانات می توان به راهنمای بازی، تنظیم تعداد ضربه و زمان، موزیک، رقص نور، میکرو کنترلر هوشمند، کانتر و شمارنده و ... اشاره کرد. اگر به همه ی این امکانات نیاز دارید، باید دقت کنید میزی خریداری کنید که آن ها را داشته باشد. پیشنهاد ما این است که اگر هند اسپید را برای منزل خریداری می کنید، نیازی به همه ی آن ها مثلا رقص نور و موزیک ندارید. ولی اگر برای مراکز تفریحی است، بدون شک داشتن این امکانات آن را جذاب تر کرده و افراد بیشتری را به بازی با آن ترغیب می کند.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر