فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد

 

 

از آنجایی که بیلیارد یک بازی پر طرفدار است، بنابراین طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چقدر طراحی داخلی سالن بیلیارد خود را زیبا تر و جذاب تر انجام دهید، بدون شک مشتریان بیش تری نیز خواهید داشت. هیچ کس علاقه ندارد این بازی را در فضایی که هیچ طراحی انجام نشده و فقط یک میز بیلیارد در آن قرار داده شده است، انجام دهد. اما بر عکس، هر باشگاه بیلیارد جذابی مشتری را به سمت خود می کشاند، حتی اگر قصد بازی نداشته باشد. در ادامه ی این مقاله از وبسایت یکه سازان ایران، مرکز خرید و فروش بیلیارد در شیراز، نکته هایی را برای طراحی باشگاه های بیلیارد می آموزید.

 

طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد

 

طراحی سقف ها در دکوراسیون باشگاه بیلیارد

اولین نکته ای که برای طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد خود باید در نظر بگیرید، سقف آن است. ارتفاع سقف نباید کوتاه باشد و بهتر است حداقل 3 متر را برای آن در نظر بگیرید. اگر کوتاه تر از این باشد، ظاهر جالبی نخواهد داشت. بعد از اختصاص ارتفاع مناسب، نوبت به طراحی سقف و نورپردازی آن می رسد.

 

طراحی دیوار ها در دکوراسیون باشگاه بیلیارد

بعد از سقف نوبت به دیوار می سد که باید طراحی خلاقانه ای داشته باشد. اولین چیزی که توجه مشتری را هنگام ورود به سالن جلب می کند، دیوار ها هستند. سعی کنید طراحی دیوار ها را متناسب با سقف انجام دهید. استفاده از طرح و رنگ های خاص و همچنین ابزارهایی مثل استند، آینه، قاب عکس، نورپردازی و ... می تواند بسیار جذاب باشد.

 

رنگ ها در طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد

در رنگ سالن بیلیارد بهتر است از رنگ های ملایم و خنثی استفاده کنید، چرا که بیلیارد بازی خیلی مهیجی نیست و بیش تر به آرامش نیاز دارد تا هیجان. رنگ های شاد و مهیج برای بازی هایی که هیجان زیادی دارند، مناسب است. پیشنهاد ما رنگ های سفید، طوسی، خاکستری، کرم، آبی آسمانی و سورمه ای است. توجه داشته باشید که از رنگ های زیاد بپرهیزید و از رنگ های هم خانواده استفاده کنید.

 

سبک طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد

به عنوان آخرین نکته باید بگوییم که حتما در طراحی دکوراسیون باشگاه بیلیارد، یک سبک خاص در نظر بگیرد و همه طراحی ها را طبق آن انجام دهید. به عنوان مثال سبک کلاسیک، سبک مدرن، سبک صنعتی، سبک مینیمال، سبک سنتی، سبک روستیک، سبک فرانسوی و ... . از این میان سبک های کلاسیک و مدرن طرفداران بیش تری دارند.

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر