فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

معرفی انواع بازی

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که در دورهمی های خانوادگی و دوستانه ی خود به دنبال سرگرمی های گروهی و بازی های سرگرم کننده بوده اید. متاسفانه با فراگیر شدن تکنولوژی و محبوبیت استفاده از گوشی های هوشمند برای همه ی افراد بسیار کمتر از گذشته از سرگرمی های سنتی در جمع های دوستانه استقبال می شود. با این وجود اگر بازی های مهیجی را بشناسید میتوان امیدوار بود که صمیمیت مانند گذشته به جمع های خانوادگی و دوستانه باز گردد.

 

بازی های دسته جمعی

 

بازی های دستگاهی

بازی هایی مثل هند اسپید و فوت اسپید، ایرهاکی، بیلیارد، فوتبال دستی و بازی های ویدئویی در دسته بازی های دستگاهی قرار می گیرند. این بازی های دارای هیجان بیشتری نسبت به بازی های فکری هستند و مناسب جمع های شاد دوستانه برای گذران چند ساعت خنده و شادی هستند. برای خواندن اطلاعات کامل روی بازی مورد نظر کلیک کنید.

 

بیلیارد در شیراز ، ایر هاکی در شیراز ، میز فوتبال دستی در شیراز ، هند اسپید در شیراز

 

 

بازی های دستگاهی

بازی های رومیزی 

بازی هایی مثل شطرنج، منچ، تخته نرد، پینگ پونگ، دومینو و و بازی های ساختنی مثل لوگو و پازل نیز می توان در این دسته قرار داد. از انواع بازی های رومیزی دیگر میتوان به دالیز و جنگا که بیشتر در کافه بازی ها مشاهده کرده ایم نیز اشاره کرد که می توانید با دوستان خود در دورهمی ها بازی کنید و لذت ببرید.

 

 

بازی های رومیزی

 

بازی های فکری

با انجام بازی های فکری علاوه بر ایجاد سرگرمی و شادی برای خود و دوستان، لطف بسیار بزرگی نیز به خودتان می کنید. بازی های فکری با درگیر کردن ذهن، باعث افزایش تمرکز، افزایش مهارت یادگیری ذهن، تقویت حافظه، تقویت انتخاب استراتژی و برنامه ریزی در ذهن و ... می شود.

بازی های فکری مثل معما، چیستان و پانتومیم برای همه ی سنین از کودک، جوان تا میانسال مناسب است. بازی های فکری با درگیر کردن ذهن، فکر شما را به چالش می کشد و به افزایش هوش شما کمک می کند. در افراد میانسال انجام این بازی های باعث کاهش استرس و اضطراب، تنظیم فشار خون و جلوگیری از آلزایمر می شود.

 

بازی فکری

 

بازی های ورزشی

بازی های ورزشی مثل والیبال، فوتبال و بدمینتون که بیشتر در فضای باز انجام می شود توان بدنی شما را تقویت کرده و باعث ایجاد لحظات مفرح در تفریحات دوستانه و خانوادگی شما در طبیعت خواهد شد. بازی های ورزشی هم چنین با افزایش متابولیسم بدن باعث سلامت جسمی شما خواهد شد.

 

بازی ورزشی

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر