فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

پر طرفدار ترین بازی های روی میزی کدام هستند؟

 

بازی هایی که روی میز انجام می شوند از پر طرفدار ترین بازی ها بین افراد بزرگسال هستند. بیلیارد، ایر هاکی، فوتبال دستی و هند اسپید از جمله ی آن ها هستند که در سطح جهانی طرفداران زیادی دارند. ما در شرکت یکه سازان، قصد داریم در ادامه این مطلب شما را با آنها آشنا کنیم.

 

پر طرفدار ترین بازی های روی میزی کدام هستند؟

 

بیلیارد

بازی بیلیارد از جمله بازی هایی است که هم به صورت جمعی و هم انفرادی بازی می شود. بازی بیلیارد با تعداد زیادی توپ انجام می شود. و نیز انواع مختلفی بازی دارد که هر کدام قوانین و اصطلاحات مخصوص به خود را دارند و برای بازی باید از همه آن ها اطلاع داشته باشید. از اجزای اصلی در همه بازی های بیلیارد می توان به چوب، گچ، مثلث اشاره کرد.

 بازی بیلیارد در شیراز عمدتا در کلاب ها و مراکز بازی و به صورت گروهی انجام می شود.

 

ایر هاکی

بازی ایر هاکی یک بازی دو نفره یا چهار نفره هست که با یک دیسک و دو یا چهار دستگیره بازی می شود و هدف از این بازی آن است که اجازه ندهید رقیب شما دیسک را وارد حفره هایی که شبیه دروازه است وارد کند. برای برنده شدن در این بازی سرعت عمل، حرف اول را می زند.

ایر هاکی یک بازی قدیمی و ریشه دار نیست و نیز مسابقاتی برای آن برگذار نمی شود و عموما به صورت تفریحی در کلاب ها و اماکن تفریحی وجود دارد.

 

فوتبال دستی

این بازی به صورت گروه دو یا چند نفره ، بر روی میز و با دسته های آدمک دار انجام می شود. هدف از این بازی دقیقا مانند فوتبال معمولی است و با استفاده از توپ تلاش بر زدن گل در دروازه را دارد. توپ فوتبال دستی کمی از توپ پینگ پنگ کوچک تر است. این بازی هم برای بزرگسال ها و هم بچه ها مناسب است. میز این بازی در سایز های مختلفی و برای کلاب ها و اماکن تفریحی و هم استفاده در منزل ساخته می شود.

 

هند اسپید

بازی هند اسپید جزو جدید ترین بازی های روی میزی است که به آن بازی نور حرکت هم می گویند. این بازی هم به صورت دو یا چهار نفره انجام می شود. صفحه این بازی دارای چراغ هایی است که در طول بازی روشن و خاموش می شوند و هر بازیکن که بتواند تا انتهای بازی به چراغ های روشن بیشتری را ضربه بزند، برنده است.

 

 

 

جهت اطلاع بیشتر از قیمت ها و تنوع بازی ها، با ما در گروه تولیدی یکه سازان در ارتباط باشید.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر