فارس ، شیراز ، شهرک گلستان شمالی ، روبه روی کوچه مساوات ۲
09024030211

چند نکته درمورد بازی بیلیارد

 

 

از نکات بسیار مهم بازی بیلیارد داشتن یک نقشه کلی و نهایی برای ابتدا تا انتهای بازی است. اگر می خواهید بازی هوشمند و با دقت بالایی داشته باشید باید بدانید تا انتهای بازی چه کاری می خواهید انجام دهید و یا توپ هدف شما (آخرین توپی که قبل از 8بال وارد پاکت می کنید) کدام است! برای اطلاع از نکات کاربردی بازی بیلیارد با در شرکت یکه سازان، بزرگ ترین تولید کننده میز بیلیارد در شیراز همراه باشید.

 

چند نکته درمورد بازی بیلیارد

 

نکات کاربردی بازی بیلیارد!!

  • اگر در حین بازی، موقعیتی پیش آمد که نتوانستید طی نقشه اولیه بازی کنید باید سرعت عمل خود را بالا برده و هر چه سریع تر یک نقشه جدید برای بازی بکشید. نکته قابل توجه این است که بدون برنامه و هدف بازی نکنید و برای تمام مراحل بازی نقشه از پیش تعیین شده داشته باشید.
  • در تمام مراحل بازی به ایستادنتان توجه کنید و همیشه دقیقا جوری که چشمانتان رو به روی چوب باشد، بایستید. این نحوه ایستادن به زدن درست ضربات چپ و راست کمک می کند. و احتمالا می دانید یکی از بهترین نوع ضربه در بازی بیلیارد ضربات چپ و راست است. و اگر در این ضربات حرفه ای شوید می توانید یکی از بهترین بازیکن های بیلیارد باشید.
  • در بازی بیلیارد ممکن است موقعیت هایی پیش بیاید که شما نتوانید توپی را وارد پاکت کنید. در این زمان باید نهایت دقت و توجه را به خرج دهید تا ضربه ای بزنید که فرصت پاکت کردن توپ را از حریفتان نیز بگیرد. به این ضربات که شما امکان وارد کردن توپ ها به پاکت را ندارید و فقط ضربه ای به جهت شکل دادن به بازی می زنید، ضربات آزاد می گویند. در ضربات آزاد شما می توانید با هوشمندی یا فرصت ها را از حریف بگیرید یا برای ضربه های بعدی خود فرصت آماده کنید و اگر خیلی خوش شانس باشید به هر دو می رسید.
  • در ضربات با استفاده از باند، سرعت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در این نوع ضربات به این نکته نوجه داشته باشید که زاویه و سرعت تابش با زاویه و سرعت بازتابش برابر است.

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر